USS Slater - Today, Oxi Day, we pay homage to the forty years that USS SLATER served the Greek Navy at A/T AETOS. We fly the Greek flag. Oxi Day is celebrated
The "Other" Home | eleni-efthymiou
The "Other" Home | eleni-efthymiou
Η Όμορφη Πόλη του Γιώργου Βάλαρη (Audio Interview) | Λίγο πριν από τη σημερινή πρεμιέρα στο Μέγαρο, ο σκηνοθέτης, ηθοποιός και παραγωγός Γιώργος Βάλαρης, μιλά –συνοπτικά- για τη παράσταση "Όμορφη Πόλη" του...