Αιγαίο SOS - Τα χαμόγελα δεν έλειψαν στιγμή απο τα γυρίσματα της ταινίας Αιγαίο SOS. Αγόρασε τώρα το εισιτήριό σου εδώ: https://bit.ly/2JQ7HoQ #Backstage #AigaioSOS #erxetai_seismos #InCinemas #watchnow #Odeongr #greekmovies | Facebook
Paradise Radio 90.3 - Δείτε πρώτοι την πρεμιέρα της ταινίας Αιγαίο SOS, την Δευτέρα 12/11, στις 20.00 στο Odeon Xanthi (τρείς ημέρες πριν την επίσημη πρεμιέρα της ταινίας) Κερδίστε ΔΙΠΛΕΣ προσκλήσεις μ'
![Απίθανη η ταινία και η πρεμιέρα στην Ξανθη! ΑΙΓΑΙΟ SOS στο Odeon Xanthi! #paradise903… - Paradise Radio 90.3 Απίθανη η ταινία και η πρεμιέρα στην Ξανθη! ΑΙΓΑΙΟ SOS στο Odeon Xanthi! #paradise903… - Paradise Radio 90.3](https://paradise.gr/wp-content/uploads/2018/11/2495/-sos-odeon-xanthi-paradise903.jpg)